Wiggens

Filter
Sayfa başına

Sihirli Hareket

Wiggens, güvenilir sonuçlar için en iyi laboratuvar ekipmanını ve hizmetini sunmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur, o zamandan beri Wiggens en yüksek kalitede genel laboratuvar ekipmanı, analiz cihazları ve kimyasal reaksiyon çözümleri üretmektedir. Markamız Wiggens, yüksek kalite, dayanıklılık ve olağanüstü performans anlamına gelir.
Wiggens, güvenilir laboratuvar arkadaşınızdır ve farklı laboratuvar ortamlarında kullanılabilecek ürünler sunar. Wiggens ürün yelpazesi şunları içerir:
 
* Döner Buharlaştırıcılar
* Pompalar
* Isıtma ve Karıştırma üniteleri
* İnkübatör ve Fırınlar
* Analiz Aparatı
* Gaz Jeneratörü
* Kimyasal Reaktörler
 
Wiggens'in ürün markası ChemVak, vakum teknolojisinde uzmanlaşmış olup, kimyasallara dayanıklı diyaframlı pompalar, yağsız pompalar ve döner kanatlı vakum pompaları dahil olmak üzere tüm uygulamalar için geniş bir vakum pompası yelpazesi sunar ve geniş bir yelpaze için vakum filtrasyon ekipmanı ile tamamlanır. farklı uygulamaların Ayrıca solvent geri kazanım sistemleri ve biyo-emme sistemleri de ürün yelpazesinin bir parçasıdır.
ChemTron, analiz aparatları, gaz jeneratörleri ve kimyasal reaksiyon çözeltilerinin yanı sıra verimli kimyasal ayırma araçları-döner buharlaştırıcıya odaklanan ürün markamızdır.

Close