Hakkımızda

 

Bilim Depo: Vizyonumuz

Bilim Depo, gelişmiş endüstriyel ekipmanların, tıbbi cihazların ve bilimsel araç ve bileşenlerin ister sanayici, araştırmacı, doktor, eczacı, laboratuvar teknisyeni olsun ister diğer sektör çalışanları olsun tüm tüketicilerin kolayca erişebileceği ve tüm satıcıları kapsayan son teknoloji bir platform sunma vizyonuyla doğdu.

Türkçe Bilim kelimesi kökünü Bir şeyi anlamış veya öğrenmiş bulunmak veya Bir bilim veya sanat dalında yeterli olmak anlamına gelen Bilmek kelimesinden alır. Bu da temel hedefimizin gerçekten yetkin bir pazaryeri olmak olduğuna açıklık getirmektedir.

Ne Yapıyoruz

 • Yüksek Teknoloji Ürünlerine Yönelik Kapsamlı Çevrimiçi Platform

  İş adamları, araştırmacılar ve sanayiciler, markalı yüksek teknoloji ürünlerini tek bir yerde bulabilme konusunda çoğu zaman zorluk yaşamaktadır. Bilim Depo, onların bu gereksinimlerini giderek genişleyen güvenilir Daha fazla...

 • Hem Yeni hem de Kullanılmış Ürünler için Entegre Platform

  Bilim Depo, dünya çapındaki üreticilerin ve tedarikçilerin, laboratuvarlara bilimsel araçlar, ilgili endüstrilere endüstriyel ekipman ve hastanelere ve kliniklere tıbbi cihaz tedariği yapabilmeleri adına benzersiz ve güvenilir bir platform sunmaktadır. Sadece yeni ürünleri listelemekle kalmaz, aynı Daha fazla...

 • Maksimum Değer & Memnuniyet

  Binlerce memnun satıcı ve müşteriye hizmet verme konusundaki güçlü tecrübemizle, ürün gamının sorunsuz bir şekilde çeşitlendirmesine ve zenginleştirmesine yardımcı oluyoruz. Zorlukları çözüyoruz ve perakendecilerin, distribütörlerin, bireylerin ve B2B & B2C şirketlerinin Daha fazla...

 • Kolayca Bulunabilen Laboratuar Ekipmanları ve Klinik Ürünler

  Bilim Depo, laboratuvar tipi santrifüjler, ölçekleme ve dengeleme ekipmanları, ocaklar ve karıştırıcılar, tanı testleri, klinik ürünler ve mikrobiyoloji ekipmanları için kurtarıcı platformunuzdur. Markalı, tam özellikli laboratuvar ekipmanları ve klinik ürünlerin yer aldığı belirli ürünlere özelleşmiş Daha fazla...

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Endüstriler, laboratuvarlar, hastaneler, biyofarmasötik şirketler ve diğer işletmelere markalı son teknolojiye sahip, sofistike ürünler sunma konusunda uzmanız. Bizi eşsiz yapan özelliğimiz başka bir yerde bulunması zor olan bir çok farklı çeşitte bilimsel ürünün, tıbbi cihazın, araç ve ekipmanın tek bir yerde bulunuyor olmasıdır. Müşterilerimizin endüstriyel ve ticari gereksinimlerini yerine getirmenin yanı sıra, dünya çapında tanınmış tedarikçilerin ürünlerini pazarımızda listelemelerini ve geniş ağımızdan maksimum fayda sağlanmasını kolaylaştırıyoruz. Tedarikçiler, platformumuzda satabilmek için hem yeni ve hem de kullanılmış ürünleri listeleyebilir. Kısacası, özel alet ve araçlara olan taleplere oranla bu ürünlerin rekabetçi fiyatlarla tedarik edilmesi arasındaki uçurumu kapatmak için aralıksız çalışıyoruz.

Bilim Depo sadece firmalara ürün ve hizmet sunmakla kalmıyor, aynı zamanda evinde tıbbi cihaz ve diğer malzemelere ihtiyacı olan kişilere de ihtiyaçlarının teminini yapabilmektedir. Platform aynı zamanda profesyonel olmayan, bilimsel ve endüstriyel projeler peşinde koşan meraklı hobi severler için de yarayışlıdır.

Sektöre özel araçlar ve ürünlere erişim sağlamak için bizi seçmeniz veya bizimle ortaklık kurmanız size şu avantajları sağlayacaktır:

 • Erişime ve ulaşıma sahip teknoloji odaklı platform
 • Dünya çapında tanınmış üreticilerin özel ürünleri
 • Geniş ağımızla maksimum değer elde edimi
 • Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunan mükemmel müşteri hizmetleri

Özel Yüksek Performanslı Araçlar ve Bileşenler için Geniş Portföyü Keşfedin

 • Bilim Depo olarak kendimizi, size güçlü özelliklerle donatılmış, küresel güvenlik ve güvenilirlik standartlarını karşılayan, en iyi bilimsel ve endüstriyel ürünleri sunmaya adadık. İster özel elektrikli aletler veya test cihazları olsun, ister endüstriyel otomasyon ve hareket kontrolleri ya da pompalar ve sıhhi tesisat cihazları veya elektrikli ekipman ve sarf malzemeleri olsun, ihtiyaçlarınızı maksimum profesyonellikle karşılayacağız.

 • Alıcılar, binlerce satıcı tarafından listelenen envanterimizde özgürce dolaşabilir veya ihtiyacına yönelik ürün kategorisini seçebilir veya çevrimiçi sipariş vermek için doğrudan ihtiyacı olan ürün/ürünleri arayabilir. Müşterilerimiz, 7/24 proaktif bir yaklaşımla sunulan hizmet kalitesine, kapsamlı deneyimimize ve mükemmel müşteri hizmetlerimize güvenebilirler.

Close