Bilim Depo'da Satış Yapmaya Başlayın

Bilim Depo'da sattığınız ürünler için ödeme almak çok basit. Alıcılarınız çeşitli ödeme yöntemleri arasından seçim yapabilir, ödeme sürecini uçtan uca Bilim Depo yönetir ve paranızı doğrudan banka hesabınıza alırsınız.

Satıcı olarak kayıt olduktan sonra Bilim Depo'da satış yapmaya başlayabilirsiniz. Geçerli yasalara uymak için doğrulamayı tamamlamak için sizden ek bilgiler isteyeceğiz. Bilgilerinizi doğrulamak, ödemelerinizi alırken herhangi bir gecikmeden kaçınmanıza yardımcı olur.

 

Ödemelerinizi yönetmek için Bilim Depo'ya kaydolun

Bilim Depo'da satış yapabilmek için ödemelerinizi yönetebilmek için Bilim Depo'ya kayıt olmanız gerekmektedir. Henüz kaydolmadıysanız, Satış / Mağaza Aç'a bir sonraki tıkladığınızda kayıt işlemi boyunca yönlendirileceksiniz.

Kaydolduktan ve Bilim Depo mağaza kaydınızı onayladıktan sonra, Bilim Depo'da ürün satmaya başlamak için satıcı kontrol panelinize erişebilirsiniz.

Kaydınızı tamamlayana kadar Bilim Depo, yeni listeleri kısıtlamak, mevcut listelerde değişiklikleri kısıtlamak veya listeleri kaldırmak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere listeleme yeteneğinizi kısıtlayabilir.

Close