Nakit Geri Ödül Politikası

Platformumuzda değerli bir alışveriş deneyimi sunan Pazar Yeri Ödül Programımıza hoş geldiniz!

 

Her alışverişinizle daha fazla ödül kazanmanızı sağlamak için sizlere bu ödül programını sunmaktan heyecan duyuyoruz.

 

Cash Back Ödül Programımızın nasıl çalıştığına dair tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

 

Ödül Puanı Kazanma

Döviz Kuru: Kazandığınız her Ödül Puanı 1 Türk Lirası (TRY) değerindedir.

Birikim Oranı: Yapılan her 100 TRY tutarındaki uygun alışverişler için 1 Ödül Puanı kazanırsınız.

Kayıt Bonusu: Yeni üyeler, hesap başarıyla oluşturulduğunda 50 Ödül Puanı bonusu alır. Bu puanlar, hesap oluşturma tarihinden itibaren 92 gün boyunca geçerlidir.

 

Ödül Puanlarını Kullanma

Minimum Kullanım Eşiği: Biriktirdiğiniz Ödül Puanlarını kullanmaya en az 100 Ödül Puanına ulaştığınızda başlayabilirsiniz.

Sipariş Başına Maksimum Kullanım: Tek bir alışverişte en fazla 30,000 Ödül Puanı kullanılabilir.

Kullanım İçin Asgari Sipariş Toplamı: Ödül Puanları, toplamı 1000 TRY veya daha fazla olan siparişlerde kullanılabilir.

 

Puanların Geçerliliği 

Son Kullanma: Kazanılan Ödül Puanları, kampanya koşulları veya ürün özelliklerinde  daha kısa bir süre belirlenmiş ise o süre zarfında , belirlenmemiş ise kazanıldıktan sonra 365 gün içinde geçerlidir. Süre sonunda ödül puanlarınız geri alınabilir. Puanlarınızı bu süre zarfında kullanarak nakit geri ödüllerinizden faydalanın.

 

Katılım Detayları

Ödül Programımıza katılım, hesap oluşturulduğu anda otomatik olarak gerçekleşir. İlk alışverişinizle hemen puan kazanmaya başlayın ve kayıt bonusunuzu tasarruf yolculuğunuza başlamak için kullanın.

 

Şartlar ve Koşullar

  • Ödül Puanları, iadeler, geri ödemeler veya iptaller hariç, net alışveriş tutarınıza göre hesaplanır. Bu gibi hallerde kazanılan ödül puanlar üyemizin hesabından silinecektir.

 

  • Ödül puanlar, ilgili satın almaya ilişkin cayma hakkının sona erdiği tarihi takip eden iş günü itibariyle hesabınıza yüklenecektir.Ödül puanlar çeşitli güvenlik önlemleri çerçevesinde belirli bir sürenin dolmasından sonra üyemizin hesabına yüklenebilir. Ödül puanların alışverişin gerçekleştiği anda üye hesabına yükleneceği taahhüdü verilmemektedir.Ödül puanlar yasal mevzuat ve tarafımızca belirlenen cayma/iade hakkı süresinin dolmasının ardından hesabınıza tanımlanabilir.

 

  • Ödül Puanları nakde çevrilemez ve sadece platformumuzda gelecek alışverişlerde indirim olarak kullanılabilir.

 

  • Ödül puanlar 3. gerçek veya tüzel kişilere devredilemez, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Aksi halde her türlü kazanımlar derhal geri alınır.

 

  • Ödül puanlar ile yapılan alışverişlerden ödül puan kazanılmaz.

 

  • Nakit Geri Ödül Programını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin ödül/puan kazanma şartlarını değiştirme, programı ve puanları askıya alma, iptal etme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Ödül puanlar kazanılmış hak teşkil etmez. Herhangi bir değişiklik platformumuzun duyuru kanalları aracılığıyla iletilir. Sistemin üzerinde çalıştığı alt yapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon puanlar vb. avantajlardan çeşitli nedenlerle promosyon, puan gibi imkanların üye’ye sağlanamamasından dolayı oluşacak ihtilaflardan hiç bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

 

  • Ödül puan kazanımının kampanya şartlarına aykırı şekilde gerçekleştirildiğinin tespiti halinde ödül puanlar iptal edilecektir.

 

  • Nakit Geri Ödül Programına katılım, bilimdepo.com sitemizde yer alan genel Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamıza tabidir.

 

  • Kampanya ile ilgili olarak husule gelebilecek her nevi uyuşmazlıkların çözümüzde İstanbul (Çağlayan) Mahkeme ve İcra Müdürlüklerş yetkili olacaktır.Kmpanyadan faydalanan tüm kullanıcılarımız yukarıda belirtilen tüm şartları okuyup anlayarak peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

Alışveriş ihtiyaçlarınız için pazar yerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cash Back Ödül Programımız aracılığıyla sizlere tasarruf etme ve ek avantajlardan yararlanma fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Close