Neden Bilim Depo'dan Alışveriş Yapmalıyız ?

 

Şimdi Satın Al

Ürünü şimdi satın alın; zamandan ve paradan tasarruf edin. Bilim, endüstri, tıp, bakım gibi profesyonel alanlarda kullanılmak üzere üretilen sayısız ürüne erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni Envanter Satın Al

En büyük markaların bile yeni ve hiç kullanılmamış ürünlerini Bilim Depo'dan alabilirsiniz! Hem sıfır hem de ikinci el ürünler ile her bütçe ve ihtiyaca yönelik ürünleri Bilim Depo’da bulabilirsiniz.

Para İade Garantisi

Memnun olmadığınız ya da elinize sağlam ulaşmayan ürünleri Bilim Depo politikaları usulünce iade edebilir ve para iadesi alabilirsiniz.

Kolay İade

Bilim Depo web sitesi üzerinden alışveriş yapan alıcılar almış oldukları ürünlerin iade işlemlerini 14 ila 30 gün arasında yapma hakkına sahiptir.

Komisyon Tutarı

Komisyon tutarına nakliye için değil, istediğin ürün için ödeme yaparak kazançlı şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Standartlarımız Sizinki Kadar Yüksek

Bilim Depo pazaryerinde satış yapan tüm bayiler gerekli belgeleri sunabilmeleri karşılığında sistemimize katıldığı için güvenilir bir ortam sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin tüm hakları Bilim Depo güvencesi altındadır.

Close