A&D Weighing

Filter
Sayfa başına

Hassas terazi, indikatör, sayım terazisi, yıkanabilir kompakt terazi, mikro terazi gibi ürün çeşitleri ile hem laboratuvarlarda hem de farklı endüstriyel sektörlerde kullanılabilir cihazlar üreten bir marka olan A&D Weighing sektörde kaliteli ve saygın bir yerde konumlanmaktadır. Hassas ölçüm yapabilmek için kullanılan hassas terazilerde farklı çeşitler sunan marka bu anlamda geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir. Sektörel bazda son teknolojik ürünlerini sunan A&D Weighing hedefe yönelik, ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak donanımlı cihazlar ile dikkat çekmektedir.

A&D Weighing Sayım Terazisi

Markanın sayım terazisi çeşitleri hem ölçüm yapabilmekte hem de adet sayabilmektedir. Bu sebeple oldukça kullanışlıdır. Günümüzde sayım terazileri teknolojinin de verdiği imkânlarla dijital olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple hangi sektörde olursa olsun rahat bir kullanım avantajı sağlar. Dijital ekranından kaç adet ürün tartıldığı rahatlıkla görülebilir. Toplu tartım yapmaya da olanak sağlayan sayım terazileri ürün giriş ve çıkışı yapılan hemen her sektörde kullanılabilmektedir. Ancak sayım terazisi kullanılacak sektöre göre özellik bazında farklılık gösterebilir. Yine de amaç sayımı doğru bir şekilde gerçekleştirmektir.

A&D Weighing Yıkanabilir Kompakt Terazi

Kompakt teraziler en küçük objelerin bile rahatça tartılabilmesine olanak sağlayan son derece kullanışlı cihazlardır. Tartım ve parça sayma işlemlerini de bu terazi ile yapmak mümkündür. Paslanmaz çelik tartım plakası ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kompakt terazilerin kullanımı kolaydır. Kolay okunabilir büyük LCD ekranı ve yine kullanım kolaylığı sağlayan tuşları ile tartım işleminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kompakt terazi çeşitlerinde otomatik kapanma fonksiyonu da yer alabilmektedir.

A&D Weighing Yıkanabilir Kompakt Terazi boyut, güç kaynağı avantajlarına sahiptir. Farklı türlerde ölçüm yapılabilmesi için her yere rahatlıkla taşınabilir. Mobil bir cihaz olarak kullanmak da bu anlamda mümkündür. Kompakt terazinin en büyük avantajı profesyonel anlamda en iyi ölçüm sonuçlarını verebilmesidir. Kompakt terazi ile birlikte uyumlu ek cihazlar da üretilmektedir. Profesyonel sayım ve tartım yapmak isteyen herkes için idealdir. Hafıza kapasitesi, pille çalışma özelliği gibi farklı detayları bulunan kompakt teraziler farklı fiyat aralıkları ile tüketicilere sunulmaktadır. A&D Weighing Yıkanabilir Kompakt Terazi çeşitlerine bakarak sizin için en uygun teraziyi bulabilirsiniz.

A&D Weighing Hassas Terazi

Hassas terazi dediğimiz terazi çeşitleri ise en küçük birimlere bile ölçüm yapmaya olanak sağlayan tartılardır. Laboratuvarlarda sıklıkla kendisine yer bulan bu tartılar aynı zamanda farklı endüstriyel sektörlerde de tartım ihtiyacını gerçekleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. 0,01 mg’dan 1100 kg’a kadar tüm ağırlık birimlerini ölçmeye imkân sağlar. Bu anlamda oldukça kullanışlıdır. A&D Weighing Hassas Terazi çeşitlerini en küçük yapı ve hacimdeki maddelerin ağırlığını ölçmede kullanabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde madde ne kadar küçük olursa olsun en doğru şekilde ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Bu cihazlar genellikle laboratuvar ortamlarında kullanılsa da bunun yanında daha pek çok endüstride kendisine yer bulmaktadır. Laboratuvar yanı sıra endüstri, Ar-Ge laboratuvarları, eğitim, kozmetik ve ilaç sanayinde de hassas terazi sıklıkla kullanılır. Belirli bir maddenin ağırlığını hesaplamak için kullanılır. Kullanımı da oldukça kolaydır. Özellikle günümüzde dijital ekranlı hassas tartı çeşitleri büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

A&D Weighing Hassas Terazi fiyatları ise ürün özelliğine göre farklılık gösterebilir. Mantık olarak görevi aynı olsa da ek özellikler nedeniyle tartılar arasında fiyat farklılığı gözlemlenebilir. Ancak her ihtiyaca uygun bir hassas terzi bulunduğundan seçimi de kolay olacaktır. A&D Weighing Hassas Terazi çeşitlerini inceleyerek siz de ihtiyacınıza en uygun hassas teraziyi bulabilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Close