Multipower

HAKKIMIZDA

1977 yılında kurulmuş olup 40 yılı aşkın deneyimlerimizle sporculara yönelik besin destekleri üretiyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne dek sürekli ürünlerimizi geliştiriyoruz ve şuan dünyanın birçok ülkesine ulaştık.

1977 yılından bugüne dek hala aynı hedefi takip ediyoruz. Tüketicilerin hedeflerine ulaşmaları için en iyi desteği sağlamak istiyoruz. Piyasanın lideri olarak farklı disiplinlerden en iyi yetenekleri ürünlerimizle donatmayı başardık. Önde gelen spor kurumları, üniversiteler ve dünya standartlarında kabul edilmiş profesyonel sporcular ile ortaklıklar geliştirerek birlikte çalışmalar yapıyoruz. Bizi diğer üreticilerden ayıran temel fark ise tüm ürünlerimizin bilimsel olarak geliştirilmiş olmasıdır. Tüm MULTIPOWER® uzmanlarımız tutkulu sporculardır ve ürünlerimizin göstermiş olduğu performans yıllarca kanıtlanmıştır.

 

 

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

MULTIPOWER® araştırma ve geliştirme laboratuvarı, beslenme ve diyet uzmanları ile birlikte çalışarak piyasaya iyi ürünler sunmaktadır.

Yeni Formüller, en son bilimsel bulgulara dayanarak geliştirilmiştir. Ayrıca birçok ürün de optimize edilmiş ve günümüzün istek ve şartlarına uygun olarak ekibimiz tarafından geliştirilmiştir. Güncellenmiş yelpazemiz yaklaşık 400 çeşit formül içermektedir ve bununla birlikte 500 kadarı da arşivlerimizde bulunmaktadır.

 

TEST ETMEK

Yenilik sadece araştırma ve geliştirme değildir. Ürünlerimizin malzemelerinin seçiminden etiketlenmesine kadar tüm işlemler son derece önemlidir. Test etmek bu sürecin önemli bir parçasıdır. Deneme amaçlı üretimler, istikrar, etkinlik ve tat testleri tüm ürünlerimiz için en yüksek kaliteyi sağlamak için yapılmaktadır.

 

GELİŞİMDE SÜREKLİLİK

Hammadde ve biyokimyasal süreçler söz konusu olduğunda manzara, sürekli gelişmeyi göstermektedir. Her yıl yaklaşık 30 hammadde değiştirilmekte ve yaklaşık 100 ürünümüze yenilikler eklenmekte veya düzeltilmektedir.

 

DIŞ ETKİLER

Profesyonel sporcuların ihtiyaçları ve gereksinimleri hakkında değerli bilgiler edindik. Sporcuların deneyimlerinin yanı sıra, en son bilimsel bilgiler de MULTIPOWER® ürün yeniliğine aktarılmaktadır.

MULTIPOWER® olarak amacımız ürünlerimizde her zaman en yüksek kaliteyi sağlamaktır. Ar-Ge departmanımız Hamburg’daki şirket merkezinde olup, üretim tesislerimiz de şirket merkezinin çok yakınında bulunmaktadır. Ürün geliştirme ve üretim arasındaki bu önemli bağlantı daha kaliteli, yüksek performanslı ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde büyük rol oynamaktadır.

Takviye edici gıdalarda, kalite güvencesinin gerekli olduğu açıktır. Ürünlerimizde kullanılan hammaddelerin dikkatli seçimi ve son aşamasında kalıcı kalite kontrolleri üretim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Formüllerimizin kalitesi iç araştırma ve geliştirme departmanı tarafından en son bilimsel bulgular doğrultusunda sağlanmaktadır.

 

ÜRETİMDE YENİLİK

Firma kurucularımız 40 yıl önce, yenilikçi ürünler için bilgi ve teknoloji yatırımları gerekliliğini görmüşler, ürünlerimizi sürekli geliştirmek için Almanya’daki üretim tesislerimiz modern ve yüksek standartlarda inşa edilmiştir.

 

KALİTE KONTROL

Üretimde kalite kontrolünün her kademesi önemli bir bileşendir. Farklı kimyasal ve mikrobiyolojik işlemlerle çeşitli kalite kontrolleri yapılmakta, yabancı cisim tespiti ve bir standart olarak işletme hijyeni sürekli takip edilmektedir. Kullanılan hammaddeler, üretilen mamuller ve nihai paketlemeler detaylı ve dikkatli bir şekilde incelenmektedir.

 

DÜNDEN BUGÜNE MULTIPOWER

  • Firma 1977’de kurulmuştur.
  • Başlangıçta, “Formula 90” gibi saf proteinli ürün oluşturulur, ama kısa zaman sonra mineral ve vitaminler eklenir ve çeşitli tatlar geliştirilir.
  • 1980 yılında Almanya’daki gıda imalat ve kalite kontrol tesisleri kurulur.
  • Şirketin ilk markası “Multikraft” ve “Multaben” 1984’de piyasaya çıkar.
  • 1988’de “Multikraft” Markası “MULTIPOWER®” olarak yeniden adlandırılarak piyasaya sunulur.
  • MULTIPOWER®, vücut geliştirme sporuna ek olarak, fiziksel kondisyon (fitness) trendiyle birlikte bu tüketici grubuna da hizmet edecek şekilde ürünlerini geliştirilmiştir.
  • MULTIPOWER® ürünleri, bugün birçok Avrupa ülkesinde satıştadır.
  • MULTIPOWER® ürün çeşitliliği ve kalitesiyle Avrupa’nın önde gelen spor besin destekleri üreticisidir.
Close