Ika Pette Vario 0.5-10 µl Pipet

₺10.153,73 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4044-1658-2550-5506
MPN: 20011211
Kontrol Şekli: Analog
Maksimum Kapasite: 10 µl
Ürün Boyutu (EnxBoyxYükseklik): 30 mm x 248 mm x 63 mm
Ürünün Net Ağırlığı: 89 g
Çalışma Koşulları: 5—40 °C
Satıcı: SAR Teknoloji
Marka: IKA
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 20 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
İade Süresi: 30 Gün iade
Güvenle alışveriş yapın

Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın.

Para iadesi Politikası

 • Değiştirilebilir kulplar sayesinde gelişmiş ergonomi

IKA pipetleri çeşitli malzemelerden üretilmiş ve birbiri arasında değiştirilebilen farklı şekillerdeki üç kulp ile birlikte teslim edilmektedir. Kullandığınız ele uygun, doğru kulbun seçimi pipetin özel gerekliliklerinize adapte olabilmesi anlamına gelmektedir. Bu ergonomik optimizasyon, dirsek dostu ve rahat bir çalışma olanağı sağlarken günlük kullanım esnasında çalışma noktalarını kolayca kavrayabilmenizi ve pipetin elinize oturmasını sağlamaktadır. Böylece, kesin ve tekrarlanabilir sonuçlar garanti altına alınmaktadır.

 • Pipetleme hacminin kolay ve hızlı bir şekilde ayarlanması

Pipetleme hacmi iki adımda ayarlanır (ince ve kalın). Hacmin kilitlenmesi ve bırakılmasıysa, aynı ayarlamada olduğu gibi çok işlevli tuş aracılığıyla tek el kullanılarak yapılabilmektedir.
Ayarlanan hacim, güvenli ve şeffaf bir sürecin gerekliliklerine uygun şekilde, gösterge üzerinde büyük rakamlarla listelenmekte olup her zaman okunabilmektedir.

 • Kolay yerleştirilebilir pipet ucu tasarımı

Pipetleme süreci sonrasında pipetin ucu, zamanınızdan çalmadan, yalnızca çok işlevli merkezi bir tuşa basmanız sonrasında hızlı bir şekilde dışarı çıkartılmaktadır. Yuvarlak tasarım, hem sağ elle hem de sol elle çalışan kullanıcıların pipet ucunu tek elle kolay bir şekilde dışarı çıkartabilmesine olanak sağlamaktadır.

 • Sağlam ve kolay

Piston ve uç konisi, DLC kaplama paslanmaz çelikten imal edilmiştir. DLC, elmas benzeri karbon (diamond like carbon) anlamına gelmektedir ve düşük sürtünme endeksi ve yüksek dayanım değerine ek olarak çok yüksek aşınma ve korozyon dirençlerine sahip, elmas benzeri bir karbon türevidir. DLC kaplama, uç konisinin dayanıklı olması ve pipet uçlarının sızıntı yapmadan, yerine tam oturarak her zaman kusursuz durumda olması anlamlarına gelmektedir. DLC kaplamanın üst düzeydeki sürtünme önleyici özelliği, pipetlerin çok nadiren yağlanmaya ihtiyaç duymasını sağlamaktadır.

 • Kolay bakım, süreç güvenliği ve kolay temizlenme özellikleri

Pipetlerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması, ürünün hizmet ömrünün uzaması anlamına gelmektedir. Pistonlu hacim ünitesi ve kapak, yalnızca birkaç el hareketiyle değiştirilebilmektedir. Kapak yerine oturduğunda duyduğunuz çıtlama, aynı derecede kolay montajı doğru şekilde yaptığınızı anlamanıza yardımcı olmakta.

 • Basitleştirilmiş bilgi alımı, dökümantasyon ve izleme

IKA PETTE cihazınızdaki seri numarası, kasa üzerinde bulunan bir QR kodu aracılığıyla kolay ve hataya pay vermeyen bir şekilde tanınmaktadır.

 • Herhangi bir araca ihtiyaç duymadan güvenli ayarlama

Kalibrasyon çerçevesinde herhangi bir sapma tespit etmeniz halinde, genellikle pipet üzerinde ayarlamalarda bulunmanız gerekecektir. IKA PETTE modelini ayarlamak için herhangi bir eke veya araca ihtiyaç duymazsınız.

 • 121°C sıcaklıkta otoklavlanabilir

The IKA PETTE serisi pipetler, sıcaklık ve yüksek basınç sterilizasyonu uygulamaları için idealdir. Basit tasarımı sayesinde pipet talebe göre bütün veya parçalarına ayrılmış bir şekilde temizlenebilmekte ve otoklavlanabilmektedir.

 • Geniş bir spektruma yayılan pipet ucu seçenekleri

PETTE fix ve vario modellerinin hepsi, birçok üreticinin pipet uçlarına uyum sağlamaktadır. Gri, sarı ve mavi renkli standart renk kodlarına sahip pipet uçları, eşleşen renklerdeki pipetlerimize daima uyum sağlamaktadır.

Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Ürün Özellikleri
Kontrol ŞekliAnalog
Maksimum Kapasite10 µl
Ürün Boyutu (EnxBoyxYükseklik)30 mm x 248 mm x 63 mm
Ürünün Net Ağırlığı89 g
Çalışma Koşulları5—40 °C
Hassasiyet (±)±0.04 µl ; ±0.4 %
0.0 0
Kendi görüşünü yaz Kapat
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel

*
*
*
*
Taksit Seçenekleri
Benzer Ürünler
Close