Ika Pette Fix 25 µl Pipet

₺11.572,65 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4044165227445442
MPN: 20011222
Çalışma Koşulları: 5—40 °C
Ürünün Net Ağırlığı: 85 g
Ürün Boyutu (EnxBoyxYükseklik): 30 mm x 248 mm x 63 mm
Kontrol Şekli: Analog
Maksimum Kapasite: 25 µl
Marka: IKA
İade Süresi: 30 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 20 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

Avcunuzun içine sığarken başarıdan ödün vermeyen kusursuz performansıyla IKA PETTE fix tek kanallı pipetleri, modern laboratuvarlardaki birçok farklı uygulamada kullanılmaktadır. Renk kodlaması, doğru pipetin hızlı bir şekilde seçilmesini kolaylaştırmaktadır. Darbeye dayanıklı, UV dirençli konik uçlarsa uzun vadede güvenilir ölçümler sağlamaktadır.

  • Değiştirilebilir kulplar sayesinde gelişmiş ergonomi

IKA pipetleri çeşitli malzemelerden üretilmiş ve birbiri arasında değiştirilebilen farklı şekillerdeki üç kulp ile birlikte teslim edilmektedir. Kullandığınız ele uygun, doğru kulbun seçimi pipetin özel gerekliliklerinize adapte olabilmesi anlamına gelmektedir. Bu ergonomik optimizasyon, dirsek dostu ve rahat bir çalışma olanağı sağlarken günlük kullanım esnasında çalışma noktalarını kolayca kavrayabilmenizi ve pipetin elinize oturmasını sağlamaktadır. Böylece, kesin ve tekrarlanabilir sonuçlar garanti altına alınmaktadır.

  • Kolay yerleştirilebilir pipet ucu tasarımı

Pipetleme süreci sonrasında pipetin ucu, zamanınızdan çalmadan, yalnızca çok işlevli merkezi bir tuşa basmanız sonrasında hızlı bir şekilde dışarı çıkartılmaktadır. Yuvarlak tasarım, hem sağ elle hem de sol elle çalışan kullanıcıların pipet ucunu tek elle kolay bir şekilde dışarı çıkartabilmesine olanak sağlamaktadır.

  • Sağlam ve kolay

Piston ve uç konisi, DLC kaplama paslanmaz çelikten imal edilmiştir. DLC, elmas benzeri karbon (diamond like carbon) anlamına gelmektedir ve düşük sürtünme endeksi ve yüksek dayanım değerine ek olarak çok yüksek aşınma ve korozyon dirençlerine sahip, elmas benzeri bir karbon türevidir. DLC kaplama, uç konisinin dayanıklı olması ve pipet uçlarının sızıntı yapmadan, yerine tam oturarak her zaman kusursuz durumda olması anlamlarına gelmektedir. DLC kaplamanın üst düzeydeki sürtünme önleyici özelliği, pipetlerin çok nadiren yağlanmaya ihtiyaç duymasını sağlamaktadır.

  • Kolay bakım, süreç güvenliği ve kolay temizlenme özellikleri

Pipetlerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması, ürünün hizmet ömrünün uzaması anlamına gelmektedir. Pistonlu hacim ünitesi ve kapak, yalnızca birkaç el hareketiyle değiştirilebilmektedir. Kapak yerine oturduğunda duyduğunuz çıtlama, aynı derecede kolay montajı doğru şekilde yaptığınızı anlamanıza yardımcı olmakta.

  • Basitleştirilmiş bilgi alımı, dökümantasyon ve izleme

IKA PETTE cihazınızdaki seri numarası, kasa üzerinde bulunan bir QR kodu aracılığıyla kolay ve hataya pay vermeyen bir şekilde tanınmaktadır. Böylece, pipet ve ilgili seri numarası emsalsiz bir şekilde eşleştirilmektedir.

  • 121°C sıcaklıkta otoklavlanabilir

The IKA PETTE serisi pipetler, sıcaklık ve yüksek basınç sterilizasyonu uygulamaları için idealdir. Basit tasarımı sayesinde pipet talebe göre bütün veya parçalarına ayrılmış bir şekilde temizlenebilmekte ve otoklavlanabilmektedir.

  • Geniş bir spektruma yayılan pipet ucu seçenekleri

PETTE fix ve vario modellerinin hepsi, birçok üreticinin pipet uçlarına uyum sağlamaktadır. Gri, sarı ve mavi renkli standart renk kodlarına sahip pipet uçları, eşleşen renklerdeki pipetlerimize daima uyum sağlamaktadır.

Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Ürün Özellikleri
Çalışma Koşulları5—40 °C
Ürünün Net Ağırlığı85 g
Ürün Boyutu (EnxBoyxYükseklik)30 mm x 248 mm x 63 mm
Kontrol ŞekliAnalog
Maksimum Kapasite25 µl
Hassasiyet (±)±0.075 µl ; ±0.3 %

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close