Sartorius Picus® Nxt Elektronik Pipet 12 Kanal 0.2 – 10 µl

₺217.055,46 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4044180421561428
MPN: LH-745421
Maksimum Kapasite: 10 µl
Pipet Türü: Elektronik Pipet
Kanal Sayısı: 12
Marka: Sartorius
İade Süresi: 30 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 20 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

12 kanallı Picus® Nxt Elektronik Pipet, son derece hafif ve kompakt tasarımı ve kullanım kolaylığı ile ergonomiyi yeni bir düzeye taşıyor.

Bu çok yönlü hava deplasmanlı pipet, güvenli ve rahat pipetleme sağlamak için laboratuvar personeli ve ergonomistlerle işbirliği içinde deneyimli bir Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanmıştır.

Son derece gelişmiş özelliklerle, yüksek düzeyde düzenlemeye tabi laboratuvarlar için belirgin güvenlik ve verimlilik özellikleri sunar.

Yüksek düzeyde düzenlemeye tabi laboratuvarlar için belirgin avantajlar sunar. Bunlara akredite kalibrasyon sertifikası (akredite 3 noktalı kalibrasyon), kalibrasyon hatırlatıcıları ve elektronik pipetiniz için şifre koruması dahildir.

Ayrıca, tutarlı, tekrarlanabilir ve güvenilir sonuçlar sağlamak için kullanıcı tanımlı protokollerden yararlanabilirsiniz. Protokoller, rutin pipetleme dizilerini hızlandıran belleğe kaydedilir.

Birçok özelliği, protokolü, modu ve işlevi göz korkutucu görünebilir. Ancak gelişmiş pipet, kullanım kolaylığı için yukarıdan aşağıya doğru tasarlanmıştır.

Kutunun dışında kullanıma hazır, anlaşılması kolay destek malzemeleri ile hemen çalışmaya başlayabileceksiniz. Aslında, bu karmaşık elektronik pipet, geleneksel mekanik pipetlere kıyasla daha az kullanıcı varyansı sağlar.

Kullanıcı güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Ödüllü tasarıma sahip elektronik pipetlerimiz, rahatlığı sağlamak ve bunları çalıştırmak için gereken kuvveti azaltmak için yapılmıştır. Daha az kuvvetle, daha az yaralanma olasılığı vardır.

Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Ürün Özellikleri
Maksimum Kapasite10 µl
Pipet TürüElektronik Pipet
Kanal Sayısı12

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close