Accuris Nextpette™ Degisken Hacimli Pipet 10 - 100 µl

₺32.035,50 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4044225231049798
MPN: P7700-100
Pipet Türü: Mekanik Pipet
Kontrol Şekli: Analog
Maksimum Kapasite: 100 µl
Hassasiyet (±): ± 1.5 — %0.8 ; ± 1,5 — %0,8
Marka: Accuris
İade Süresi: 30 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 15 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

NextPette geliştirme projesi, çok çeşitli araştırmacı ve teknisyenlerden gelen geri bildirimlerle başladı. Accuris mühendislik ekibi daha sonra, dayanıklılık, doğruluk ve kesinlik açısından hiçbir fedakarlık yapmadan ultra hafif ve ergonomik bir pipetör oluşturmaya karar verdi. NextPette, günümüzün araştırma laboratuvarları tarafından gerçekten takdir edilen birçok önemli özelliği ve avantajı bünyesinde barındırmaktadır.

Kolayca erişilebilen hacim seviyesi ayarlama sistemi, hacim seviyesi seçimiyle ilgili süreyi ve rahatsızlığı azaltır.
Benzersiz bir şekilde konumlandırılmış hacim kadranı, pipet sapının üzerinde bulunur ve kullanıcının başparmağıyla tek elle kolayca ayarlamaya olanak tanır.

Hacim göstergesi, pipetörün kullanıcıya bakan tarafında bulunur. Geleneksel pipetörlerin aksine NextPette, ekranı gözlemlemek için pipetleyiciyi 180° döndürmek için ikinci bir el gerektirmez.

Pipetörün tamamı 121°C'de otoklavlanabilir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tüm pipetler, ISO 8655 standartlarına göre fabrikada kalibre edilmiştir ve fabrika kalibrasyon sertifikası içerir.

NextPette ayrıca, kullanıcının konfor tercihine uyacak şekilde döndürülebilen yenilikçi, asimetrik tasarımlı bir piston düğmesine sahiptir. Bu düğme, geniş ayarlar arasında sürekli olarak dönecek şekilde serbestçe ayarlanabilir, bu da daha geleneksel yuvarlak, daha büyük çaplı bir piston düğmesinin hissine veya araştırmacıların çoğunluğu tarafından tercih edilen daha dar (başparmak şeklinde) bir kontura neden olur.

NextPette'in malzemeleri ve bileşenleri, ağırlığı en aza indirmek, dayanıklılık ve uzun hizmet ömrü sağlamak için özenle seçilmiştir. Dahili bileşenler paslanmaz çelikten (1ul, 10ul, 5000 ve 10.000 ul modeller) veya seramikten (20ul, 200ul ve 1000ul modeller) yapılmış hassas pistonları içerir ve tümü dayanıklı PTFE contalar kullanır. Pipetleyiciler de hizmet düşünülerek tasarlanmıştır. Sökülmeleri kolaydır ve contaların değiştirilmesi kolaydır. Her pipetörde silikon yağlayıcı bulunur. Yeniden kalibrasyon laboratuvarda yapılabilir - hiçbir alet gerekmez ve kullanım kılavuzu, pipetleme doğruluğunun nasıl düzgün bir şekilde kontrol edileceğine ve gerekirse nasıl yeniden kalibre edileceğine ilişkin tüm ayrıntıları içerir.

Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Ürün Özellikleri
Pipet TürüMekanik Pipet
Kontrol ŞekliAnalog
Maksimum Kapasite100 µl
Hassasiyet (±)± 1.5 — %0.8 ; ± 1,5 — %0,8

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close