Analiz Sistem Ürün Çeşitleri

Filter

Analiz Sistem şirketi, Türkiye ve İhracat pazarlarına Yürüyüş– Postür Analiz Cihazlarını, CNC tabanlık imalat sistemlerini tedarik etmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur.

2000 yılı başlarında okul eğitimi ile başlayan süreç, protez ve ortez imalatı ile devam etmiştir. Çalışmalarını daha spesifik bir alana yönlendiren iki kardeş, medikal tabanlık ölçüsü almak ve hasta değerlendirmek konusunda dünya genelinde kullanılan teknikleri araştırmıştır. Bu çalışmalar sonucunda, barometrik yürüyüş ve postür analiz sistemleri konularında uzmanlaşmışlardır.

Yurtdışı fuarlar ve üreticiler ile işbirliği neticesinde barometrik yürüyüş - postür analizi ve CNC sistem tabanlık konusunda hizmet vermeye başlanmış ve süreç sonunda protez ve ortez imalatına son verilmiştir. Analiz Sistem şirketi, distribütör firma olarak Türkiye pazarında ve yakın bölge ülkelerine distribütörü olduğu firmanın cihazlarını satmıştır.

2019 yılına gelindiğinde kendi tasarımı olan ürünlerini Türkiye ve dış pazarlara tedarik etmek için çalışmaya başlayan Analiz Sistem şirketi 2021 yılında yürüyüş -postür analizleri, 3D tarayıcılar ve tabanlık üretim sistemi cihazlarını piyasaya sunmaya başlamıştır.

Bir aile şirketi olan Analiz Sistem, yazılım ve donanım olarak dünya üst kalite cihaz standartlarında geliştirdiği ürünlerini Türkiye ve gelişmiş ihraç pazarlarına sunmaktadır. Ar-Ge ve tasarım çalışmaları ile öne çıkan şirketimiz, 2022 yılında yeni ürünlerini pazara sunmaya devam edecektir

Close