Accuris

Filter
Sayfa başına

Accuris'in yeni ürün hatlarına farklı bir boyut kazandırılması maksadıyla Accuris Instruments ve Accuris Life Science Reaktifleri geliştirilmiş olup bu alanda yenilikçi bir tavır sergilemekte ve ihtiyaçları karşılamaktadır. Küçük santrifüj ürünleri, inkübatörler, laboratuvar çalkalayıcısı gibi ürünlerde marka pazar lideri durumundadır. Accuris yeni bölümlerinde PCR reaktifleri, elektroforez, laboratuvar tartımı, hassas sıvı işleme gibi konularda büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Marka, uzman kadrosu ile detaylı, profesyonel cihazlara imza atmaktadır. Bu anlamda geniş bir alanda Accuris cihazları kullanılabilmektedir. 

Accuris Değişken Hacimli Pipet

Değişken hacimli mikropipetler modern yenilikçi malzemelerle tasarlanmış operasyonel çalışmaları kolaylaştıran ürünlerdir. Accuris değişken hacimli pipetler özellikle merkezi pipetleme düğmelerini tercih etmekte olan bilim insanları için oldukça kullanışlı manuel ürünlerdir. Bu alanda çalışan tüm bilim insanlarının ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak teknik özelliklere sahiptir. Tek elle kullanılabilen sağlam yapıdadır. Kalibrasyon kurumları ise oldukça kolaydır. Kalıcı güvenilirlik, yüksek hassasiyet ve tamamen otoklavlanabilir yapıdadır.

Mikro pipetler pistonla çalışır. Optimum kalite ile tüm hacim aralığında maksimum çok yönlülük gösterir. Pipetlerde büyük merkezi düğme yer alır. Ayrı enjeksiyon işlevi ile oldukça kullanışlıdır. Uzman kişi ister sağ elini ister sol elini kullansın rahat bir şekilde eli ile kavrayabilir ve kolayca uygulama yapabilir. Mikro pipetler hacim değişikliğini koruyabilir yapıdadır. Hacim göstergesine sahiptirler ve dışarıdan rahatlıkla durumu görebilir ve kontrollü ilerleyebilirsiniz. Pipetler korozyona dayanıklı piston ve enjektöre sahiptir.

Accuris Analitik Terazi

Markanın analitik terazi çeşitleri bir nesnenin kütlesini tam olarak ölçmek için kullanılır. Son derece hassas olan bu terazi çeşitleri laboratuvarlarda sıklıkla kullanılır. 0,01 mg’a kadar okunabilirlik sunan kusursuz cihazlardır.  Bu denli doğru bir ölçüm yapabildiği terazinin ne denli hassas olduğunun da bir nevi kanıtıdır. Bu denli hassas olduğu için işlem esnasında hava akımı, toz gibi ölçüm değerlerini etkileyebilecek durumlara karşı rüzgarlık ile tasarlanan cihazlardır.

Analitik terazinin birçok önemli avantajı vardır. Bunlardan en önemlisi doğru sonuçları hızlı bir şekilde verebilmesidir. Analitik terazi çeşitlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Bir nesnenin kütlesini zaman kaybetmeden doğru bir şekilde ölçmek için idealdir. Üzerinde yine kullanımı oldukça kolay bir menüsü vardır. Bu menü işlemlerinizi tam ve sağlıklı yaptığınızdan emin olmanıza olanak sağlar.

Analitik terazilerde entegre temassız IR sensörleri bulunur. Bu sayede tartım işlemleri çok daha pratik hale gelir. Kendi kalibrasyon sistemine sahiptir. Bu sayede her daim kusursuz bir şekilde ayarlanmış bir terazi kullanmış olursunuz. Analitik terazi çeşitlerini inceleyerek işleminize en uygun olan teraziyi bulabilirsiniz.

Accuris Hassas Terazi

Hassas terazi ise hassas ve küçük birimlerde ölçüm yapabilmek için kullanılan ürünlerdir. Başta laboratuvar olmak üzere pek çok farklı endüstriyel alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Okunabilirlik oranları da oldukça geniştir. 0,01 gr’dan başlar 1100 kg’a kadar çıkabilir. Hassas terazi çeşitleri çok küçük ağırlıklarda tartım yapabilmeyi olanaklı hale getirir. 0,01 mg gibi ufak tartımlar da yapabilmekte ve en doğru sonucu verebilmektedir. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte hassas terazi çeşitleri çok daha kullanışlı hale gelmiş ve sıfır hata payı ile doğru sonuçlar verebilmiştir. Hem laboratuvar hem de endüstriyel alanlarda yapılması istenen hassas ölçümler için Accuris hassas terazi çeşitleri kullanılabilir.

Hassas teraziler otomatik kalibrasyona sahiptir. Bununla beraber dahili ve harici kalibrasyonu da vardır. Yaptığınız ölçümlerde veri kaydetmenize olanak sağlar. USB girişi vardır. Bu sayede elde ettiğiniz datayı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Wi-fi desteği sayesinde online olarak sonuçları takip edebilirsiniz. Accuris hassas terazinin en büyük avantajlarından bir tanesi de büyük olmaması, kolay taşınabilmesidir. Ayrıca kullanımı kolay bir menüye sahiptir. Accuris hassas terazi çeşitleri ile en iyi sonucu alabilirsiniz.

Close