Powertech Firepower Pre-Workout 390 gr 30 Servis Kırmızı Orman Meyve Aromalı

₺826,00 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4048026231010976
İade Süresi: 14 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 1 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

POWERTECH FİREPOWER PRE-WORKOUT SERVİS KIRMIZI ORMAN MEYVELİ ( BETA ALANİNE – ARJİNİN – KREATİN – TAURİN ) 390 gr

POWERTECH FIREPOWER PRE-WORKOUT 390 GR 30 SERVİS KIRMIZI ORMAN MEYVELİ ( BETA ALANİNE – ARJİNİN – KREATİN – TAURİN ) NEDİR ?

Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumak amacıyla özel formüle edilmiş POWERTECH markasının Amino Asit içeren Sporcu Gıdasıdır. 

Her 1 Servis 13 gr ( 3 Ölçek ) içeriğinde ; 2500 mg Beta Alanine + 3000 mg Arjinin + 2000 mg Creatine + 800 mg Taurine + 800 mg Betain içeriğinin yanında B Komplex Vitaminler, Ginseng ve Cafeinle güçlendirilmiş formüle sahiptir.

POWERTECH FİREPOWER PRE-WORKOUT 390 GR 30 SERVİS KIRMIZI ORMAN MEYVELİ ( BETA ALANİNE – ARJİNİN – KREATİN – TAURİN ) KULLANIMI :

Yoğun fiziksel aktiviteden önce 1 Porsiyon ( = 1 Shot ) FirePower Pre-Workout ürününü kullanmadan önce çalkalayarak içebilirsiniz. Günde 1 Porsiyon kullanımı önerilmektedir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

POWERTECH FİREPOWER PRE-WORKOUT 390 GR 30 SERVİS KIRMIZI ORMAN MEYVELİ ( BETA ALANİNE – ARJİNİN – KREATİN – TAURİN ) AMİNO ASİT İÇEREN SPORCU GIDASIDIR.


UYARILAR : 

15 YAŞ ALTINDAKİ ÇOCUKLAR VE HAMİLE KADINLAR; SADECE HEKİM VE DİYETİSYEN GÖZETİMİNDE TÜKETMELİDİR.

BU GIDA YETERLİ VE DENGELİ BİR DİYETLE BİRLİKTE TÜKETİLMELİDİR, TEK BAŞINA BÜTÜN BESİN ÖĞELERİNİ KARŞILAMAZ.

İLAÇ DEĞİLDİR, HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ İÇİN KULLANILMAZ.

ÜRÜNÜ AĞZI KAPALI BİR ŞEKİLDE VE GÜNEŞ IŞIĞINA VE SICAKLIĞINA MARUZ KALMADAN, SERİN VE KURU BİR YERDE ( ODA SICAKLIĞINA ) SAKLAYINIZ.

ÖNERİLEN DOZU AŞMAYINIZ.

 

FirePower Preworkout Nedir ve Ne İşe Yarar?
 
Powertech FirePower Preworkout Nedir?

FirePower Preworkout yukarıda saydığımız bileşenlerden oluşan özel olarak konusunda uzman gıda mühendisleri ve sporcu beslenme uzmanları tarafından uzun bir AR-GE sürecinden ve gönüllü sporcular üzerinde yapılan etki ve tat testlerinden sonra piyasaya sürülmeye hazır hale getirilmiş bir pre-workout dur.

 

FirePower Preworkout Ne İşe Yarar?
 

Antrenman esnasında arjinin ve sitrulin amino asitleri sayesinde artan nitrik oksit seviyeleri damar genişlemesine yol açar,bu durum kanın hücrelere daha fazla oksijen ve besin taşımasını sağlar, bu durum sporcunun dayanaklılığını artırararak daha uzun süre antrenaman yapmasına olanak sağlar.

Yüksek miktardaki Kafein alımı ile birlikte vücutta iki önemli hormon sahneye girer: Adrenalin ve kortizol.. Bedenlerimizde fiziksel yorgunluk, yan ürünler, toksinler vb. artmıştır ama beyinden dur emri gelmemiştir.

Bir de bunun üstüne yoğun kafein alımıyla beyinden yeniden hareketlenin sinyali gelir, böbreküstü bezleriyüksek miktarda adrenalin salgılamaya başlar.

Koş, çalış, odaklan, savaş! Adrenalin fizyolojimizin inanılmaz bir parçasıdır ve harika bir gücü ortaya çıkarmamızı sağlar.

Vücutta üretilebilen beta alanin, başka bir amino asid ile birleşerek hücre içinde karnozin adlı moleküle dönüşür. Karnozin sporcu için çok önemli  bir moleküldür çünkü egzersiz sırasında meydana gelen laktik asidi tamponlar ve bu da yorgunlğu bir miktar geciktirir.

Yakın tarihli ve kapsamlı bilimsel çalışma da, beta-alanine'in bazı spor  etkinliklerde (yüzme, sprint, bisiklete binme ve kürek çekme) aralıklı veya devamlı egzersiz performansını artırdığı  görülmüştür. 

Ayrıca bir araştırmanın sonuçlarına göre Halterciler için bir takviye olarak pazarlanmasına rağmen, beta-alanine’in kuvvet sonuçlarını önemli ölçüde iyileştirebileceği belirtilmiştir.

Taurinin atletik performansı iyileştirdiği iddia edilmektedir. İskoçya'daki Stirling Üniversitesi Sağlık ve Egzersiz Bilimleri Araştırma Grubu tarafından yapılan bir araştırma, orta mesafe koşucu olan denekleri taurin tüketimi öncesi ve sonrası olarak değerlendirdi.

Sporcular, aktiviteden iki saat önce 1.000 miligram taurin aldılar. Deneklerin yüzde doksanı koşu dünyasında oldukça değerli olan birkaç saniyeliğine gelişmiş performansa sahip oldular.

Ayrıca yapılan bu ilave takviye solunum sistemini, kalp atış hızını veya kan laktat seviyelerini etkilemedi. Sonuçlara göre taurinin, zaman denemesi sırasında sporcuların performansına yardımcı olabileceği yönünde % 99.3'lük bir olasılığı mevcuttur

 

Kısacası içeriğindeki tüm bu bileşikler ve yardımcı bileşiklerde formülize ettiğimiz FirePower Preworkout ürünümüz sporcunun performansını en üst seviyelere taşırken orman meyvelerinden oluşan lezzeti damak zevkinize sunuyor.

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close