Powertech 5Power Whey Protein Tozu 72 Servis 2160 gr Kurabiye Aromalı

₺1.980,00 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4048026227664558
İade Süresi: 14 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 1 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

Powertech 5Power Whey Protein Tozu 72 Servis 2160 gr

5Power Whey Protein Tozu Nedir ? 5Power Whey Protein Tozu Nasıl Kullanılır ?

Saf Formda Hidrolize Whey Protein kullanılarak üretilmiş, Proteince zenginleştirilmiş Sporcu Gıdasıdır. Yüksek Servis Sayısı ile ( 72 Servis ) iyi bir fiyat / performans sunar. 

Whey Protein içeriğinin yanında zengin Vitamin ve Mineral içeriğini de sahiptir. Her 1 Servis 25 gr Protein + 5 gr BCAA + 3 gr Arjinin + B Kompleks Vitaminler ve mineraller içerir.


Powertech 5Power Whey Protein Tozu Kullanımı? 

1 Porsiyon ( = 1 ölçek = 30 gr ) 5Power Whey Protein ürününü 300 – 350 ml su ile tamamen çözününceye kadar karıştırarak içebilirsiniz. Günde 2-3 Porsiyon kullanımı önerilmektedir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

UYARILAR : 

ALERJEN UYARISI : SÜT VE SÜT ÜRÜNÜ İÇERİR. 15 YAŞ ALTINDAKİ ÇOCUKLAR VE HAMİLE KADINLAR; SADECE HEKİM VE DİYETİSYEN GÖZETİMİNDE TÜKETMELİDİR.

BU GIDA YETERLİ VE DENGELİ BİR DİYETLE BİRLİKTE TÜKETİLMELİDİR, TEK BAŞINA BÜTÜN BESİN ÖĞELERİNİ KARŞILAMAZ. İLAÇ DEĞİLDİR, HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ İÇİN KULLANILMAZ.

ÜRÜNÜ AĞZI KAPALI BİR ŞEKİLDE VE GÜNEŞ IŞIĞINA VE SICAKLIĞINA MARUZ KALMADAN, SERİN VE KURU BİR YERDE ( ODA SICAKLIĞINA ) SAKLAYINIZ.

ÖNERİLEN DOZU AŞMAYINIZ. POWERTECH 5POWER WHEY PROTEİN TOZU PROTEİNCE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ SPORCU GIDASIDIR.

 

Powertech 5 Power Whey Protein Tozu 2160 gr 72 Servis

4 Farklı Aroma Seçeneğiyle

Hem damak zevkinizi tatmin eder

hem de sporcunun alması gereken kaliteli protein ihtiyacını karşılar

En saf formda konsantre whey proteinden elde edilmiştir.

Üretimde en son teknoloji ürünler kullanılmıştır. Kolayca çözünür, yağ içermez, hazırlamak için sadece su ilave etmeniz yeterlidir.

Ürün yoğun kas antrenmanları yapanların ve protein ihtiyacı olan insanların beslenmelerini desteklemek amacıyla geliştirilmiştir.

Proteinler kasların korunmasını ve gelişmesini destekler, kas yıkımını engellemeye yardımcı olur.

Yüksek oranda BCAA içerir. BCAA’lar kaslarda yoğun olarak bulunur ve kasların çalışması ve protein sentezlemesi için hayati öneme sahiptirler.

 

BCAA Nedir ve Ne İşe Yarar?
 

Branch Chain Amino Acid (BCAA) en yaygın kullanılan protein türlerin biridir. Özellikle kas kayıplarını ve yeni kas hücrelerinin sentezlenmesini sağlamaktadır.

BCAA'nın içeriğinde bulunan lösin, valin ve izolösin adı verilen üç değişik türde aminoasit bulunmaktadır.

Vücudun protein ihtiyacını karşılamakta etkili olan BCAA sporcuların en gerekli ek takviyelerinden birisidir.

Vücut genel olarak bu aminoasitleri üretmediği için sporcu diyetlerinde bu aminoasitlerin dışarıdan alınması gerekmektedir.

Sporcunun BCAA kullanımının ardından kas gelişimi ile fiziksel performansı konusunda önemli farklar ortaya çıkar.

Düşük karbonhidratlı diyet yapanlar için ideal bir protein kaynağıdır, içerisinde çok düşük miktarlarda karbonhidrat ve şeker bulunur.

5 Power whey protein sabah ve antrenman sonrası kullanım için çok uygundur; hızlıca emilim yapıldığı için kaslara ihtiyacı olan protein miktarını sağlar ve kasların iyileşmesini hızlandırarak, gelişmelerine de yardımcı olur.

5 Power Whey Protein kas kuvvetini ve hacmini desteklemek amacıyla dizayn edilmiştir. Vitamin & Mineral kompleksi ile güçlendirilmiştir.

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close