Powertech AllDay Protein Tozu 1800 gr Çikolata Aromalı

₺2.599,00 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4048041030171792
İade Süresi: 14 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 1 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

POWERTECH AllDay Protein Tozu 1800 gr 60 Servis

POWERTECH ALL DAY Protein Tozu Nedir?

POWERTECH ALL DAY 3 farklı tür protein tozunun çeşitli vitamin ve minerallerle karıştırarak formülize ettiğimiz, zengin  içeriğe sahip protein tozu ürünüdür

Her biri farkli emilim zamanına sahip olan Whey protein, Kazein ve Yumurta akı proteini bulunduran POWERTECH ALL DAY kullanıcının farklı zaman dilimlerindeki protein ihtiyacını karşılayabilen bir üründür. 

POWERTECH ALL DAY Protein kas kütlesinin korunmasına ve artışına katkıda bulunur. Aynı zamanda protein kemiklerin korunmasına yardımcı olur.

Formülünde bulundurduğu vitamin ve minerallerden oluşan diğer bileşikler ise antrenman öncesinde alındığında sporcunun performansını olumlu yönde etkiler ve alınan proteinin bioyararlınımını artırır.

POWERTECH ALL DAY sadece antrenman öncesi ya da sonrası değil aynı zamanda ara öğün olarak kullanilabilen bir üründür.

 
POWERTECH ALL DAY Protein Tozu'nun Dikkat Çeken Özellikleri: 

3 farklı proteinden oluşan özel protein matriksi

Konsantre Whey Protein

Kalsiyum Kazeinat

Yumurta Albumini(beyazı)

 

3 farklı protein türünün kullanım amacı nedir?
 
Protein yapıları zincir uzunluklarına  bağlı olarak vücutta farklı zamanlarda çözünülerek kana karışırlar, en erken çözünen en kısa zincirli olan whey proteindir, 4 saat boyunca kasların protein ihtiyacını karşılar ve tükenir.

Yumurta akı proteini (albumin) ise  6 saat salınımını sürdürür altı saat sonunda tükenir sonrasında kazein sistem de 8 saatin sonuna kadar salınımını sürdürerek vücudun protein ihtiyacını sağlar ve tükenir.

Çok uzun süre kesintisiz olarak protein ihtiyacı sağlanan kas hücreleri hem kendilerini çok hızlı yenilerler hemde  yeni kas hücreleri oluştururlar bu durum kas gelişimine hızına büyük katkı sağlar.

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close