Powertech 5Power Whey Protein Tozu 30 gr X 72 Saşe 4 MİX

₺2.100,00 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4048026226148518
İade Süresi: 14 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 1 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

POWERTECH 5POWER WHEY PROTEİN TOZU 30 GR X 72 SAŞE

 

5Power Whey Protein Tozu Nedir ? Protein Tozu Nasıl Kullanılır ? Saf Formda Hidrolize Whey Protein kullanılarak üretilmiş, Proteince zenginleştirilmiş Sporcu Gıdasıdır.

Yüksek Servis Sayısı ile ( 72 Servis ) iyi bir fiyat / performans sunar. Whey Protein içeriğinin yanında zengin Vitamin ve Mineral içeriğini de sahiptir. Her 1 Servis 24 gr Protein + 5 gr BCAA + 5 gr Glutamine + 3 gr Arginine + B Kompleks Vitaminler ve mineraller içerir.

 

POWERTECH 5Power Whey Protein Tozu Kullanımı? 

1 Porsiyon ( = 30 gr ) 5Power Whey Protein ürününü 300 – 350 ml su ile tamamen çözününceye kadar karıştırarak içebilirsiniz.

Günde 2-3 Porsiyon kullanımı önerilmektedir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

POWERTECH 5POWER WHEY PROTEİN TOZU 30 GR X 72 SAŞE PROTEİNCE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ SPORCU GIDASIDIR.

 

UYARILAR : 

ALERJEN UYARISI : SÜT VE SÜT ÜRÜNÜ İÇERİR. 15 YAŞ ALTINDAKİ ÇOCUKLAR VE HAMİLE KADINLAR; SADECE HEKİM VE DİYETİSYEN GÖZETİMİNDE TÜKETMELİDİR. BU GIDA YETERLİ VE DENGELİ BİR DİYETLE BİRLİKTE TÜKETİLMELİDİR, TEK BAŞINA BÜTÜN BESİN ÖĞELERİNİ KARŞILAMAZ. İLAÇ DEĞİLDİR, HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ İÇİN KULLANILMAZ. ÜRÜNÜ AĞZI KAPALI BİR ŞEKİLDE VE GÜNEŞ IŞIĞINA VE SICAKLIĞINA MARUZ KALMADAN, SERİN VE KURU BİR YERDE ( ODA SICAKLIĞINA ) SAKLAYINIZ. ÖNERİLEN DOZU AŞMAYINIZ.

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close