Whey Protein Complex 1800 gr Protein Tozu Çikolata Aromalı

₺2.750,00 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4046242632102818
Marka: Olimp
İade Süresi: 14 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 1 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy

Olimp Whey Protein Complex 1800 gr

Yüksek kalitede ultra filtre edilmiş konsantre whey protein WPC ile instant formda CFM® Izole Whey Proteininin harika bir kombinasyonudur.

Whey Protein Complex, içeriğinde bulunan konsantre whey proteini ve izole whey proteini yüksek biyolojik değere sahiptirler. Gelişmiş teknolojik süreçler kullanılarak proteinlerin yapıları ve whey protein aktivitesi korunmuş olur. Whey proteinlerinin yüksek biyolojik değerleri onları özellikle sporcular ve aktif insanlar için gıda proteinlerinin en değerli kaynağı haline getirmektedir.

Ürün kimyasal olmayan CFM® teknolojisi ile üretilmiş izole whey proteini içermektedir. Bu ürün fiziksel aktivite/spor öncesinde ve sonrasında kasları en yüksek kalitede ve amino asitlerce zengin whey proteini ile desteklemek, kas kütlesi ve hacmini artırmak için dizayn edilmiştir. Vejetaryenler için uygundur.

 

Çikolata Aromalı Olimp Whey Protein Nedir? 

CFM teknolojisi ile geliştirilmiş olan Olimp Whey Protein yüksek miktarda Whey Proteini (%70) içermektedir.Spor sonrası kullanım açısından uygun olan Olimp Whey Protein, CFM filtreleme özelliği sayesinde emilim hızı açısından üstün bir üründür. Bu ürünün besin değerleri ve servis sayıları, aromalarına göre farklılık gösterebilir. İçerik tablosu, tek bir aroma baz alınarak hazırlanmıştır.

 

Çikolata Aromalı Olimp Whey Protein'in Dikkat Çeken Özellikleri:

  • %70 Whey Protein içeriği
  • İzole ve Konsantre Whey Protein içeriği
  • CFM teknolojisinin kullanılmış olması
  • Ham madde kalitesi
  • Düşük yağ ve karbonhidrat oranı
  • 6012 mg BCAA amino asitleri
  • 4751 mg Glutamin öncüleri 

 

Olimp Whey Protein 1800 Gr Kullanımı

 

Orta Seviye

Günde 1-3 porsiyon alınız. Kahvaltıdan önce, yemekler sırasında, egzersizden sonra veya uykudan önce. 1 porsiyon tozu (37 g = 1 ölçü kaşığı) 150 ml su ile karıştırınız. Hazırladıktan sonra hemen tüketiniz.

 

İleri Seviye

Günde 1-3 porsiyon alınız. Kahvaltıdan önce, yemekler sırasında, egzersizden sonra veya uykudan önce. 1 porsiyon tozu (37 g = 1 ölçü kaşığı) 150 ml su ile karıştırınız. Hazırladıktan sonra hemen tüketiniz.

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close