Wiselab Supplement Kilo Kontrol Ürün Çilek

₺550,00 KDV Dahil
Ürün Durumu: Yeni
Bilim ID: 4044144217801256
MPN: 21216
Marka: WiseLab
İade Süresi: 30 Gün iade
Teslim Tarihi: Yurtiçi Kargo , Satıcı, ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde kargoya verilir
Alıcı
*
*
Kargo Yöntemi
Ad
Tahmini Teslim Tarihi
Fiyat
Gönderim seçeneği yok
Güvenle alışveriş yapın:                           Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın, talebiniz halinde anında para iade garantisinden yararlanın. Para İadesi Politikası
Ödeme Yöntemleri :
bonus maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum maximum ae troy
Kilo Kontrol Ürünleri Çilek

Kilo sorununun yaygın olduğu günümüzde Wise WCP (Wise Weigh Control Product) bir bireyin ihtiyacı olan tüm besini çok düşük kalori ile sağlayan doğal ve sağlıklı bir diyet gıdasıdır. Bu diyet gıdasını kullandığınız sürece ihtiyacınız olan tüm besini almış olmaktasınız.

Wise WCP Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne (Tebliğ No: 2014/3) göre üreltilmiş, herhangi bir ilaç etken veya hammaddesi içermeyen günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızı içeriğinde barındıran, (oranlar Gıda Bakanlığı’nın Tebliği tarafından belirlenmiştir.) iki değişik lezzette, kalorisi kısıtlanmış, yüksek lif oranı (%11) barındıran shake içecektir. Bu özellikleri sayesinde kişinin 1 günlük duyduğu enerjiyi sağlar ve kolay bir diyet süreci geçirmesine yardımcı olur.

Kullanım Bilgisi

Wise WCP her öğünde 300 ml yarım yağlı veya yağsız (light) süt veya yoğurt ile tüketilir. Her bir öğünün toplam kalorisi 204 kcal olup bu düşük kalori oranıyla öğünlerinizde almanız gereken tüm besinleri almış olursunuz.

Kullanım esnasında akşam yemeği ve öğlen yemeğin yerini değiştirebilirsiniz.

Özellikleri

Wice WCP Öğünlerinizin arasında açlık hissettiğiniz takdirde tüm yeşil sebzeleri makul miktarda, tuz ve yağ eklemeden tüketebilirsiniz. Aynı zamanda hem başlangıç hem de devam evrelerinde kalori ihtiva etmeyen tüm soğuk içecekleri (su, soda, light kola vb.) ve şeker ilave etmeden (tatlandırıcı kullanılabilir) tüm sıcak içecekleri (çay, kahve, türk kahvesi vb.) "sınırsız olarak" tüketebilirsiniz. Unutmayınız ki diyetiniz süresince bol bol su içmeniz metabolizma hızınıza bağlı olarak çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Ana Etken Maddeler

Hydrolized Type I & III Collagen

*
*
*
*
Benzer Ürünler
Close